Przerwa

Nie porzuciłam bloga, nie nie nie. Ostatnio liczba zaliczeń, egzaminów i wypracowań mnie przerasta, do tego dochodzi praca, jakiś czas na sen... Ledwo co udaje mi się z chłopakiem zobaczyć, więc blog poszedł na krótką chwilę w odstawkę. Już powoli kończę zaliczanie kolejnych przedmiotów, kończy mi się kierat w pracy, więc w tym miesiącu pojawią się max 2 posty (myślę, że będzie to recenzja tuszu Eveline + zaległy Gazetnik). Od stycznia ruszam z kopyta, jeśli chodzi o bloga (możliwe, że nie tylko;) ), w połowie miesiąca mam sesję, ale to tylko dwa egzaminy, więc nie powinno już być dłuższej przerwy.


Nie obiecuję postu przed świętami - więc życzę Wam spełnienia marzeń i postawionych sobie celów, nie słabnącej siły do prowadzenia blogów, vlogów, fanpage'ów, instagramów, twitterów etc., samych pogodnych dni, wielu trafionych prezentów i miło spędzonych świąt, a ponadto udanego Sylwestra!

Buziaki!
Ika

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

2 komentarze:

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)