Bo 1 zł ma moc!

Może kiedykolwiek obiła Wam się o uszy fundacja Stawiamy na łapy, która pomaga kotom. Mają na swoim koncie ogromną ilość uratowanych istnień, a kolejne stoją w kolejce. Niestety ilość podopiecznych wpływa na ilość posiadanych pieniędzy, z którymi bywa krucho.

Karmy dla kociaków, rachunki, leki, operacje - to kosztuje, a fundacje mają to do siebie, że muszą liczyć na dobre serce ludzi.


Wiem, że blogerzy to dobrzy ludzie i 'w kupie' potrafią naprawdę wiele zdziałać. Teraz mamy szansę na pomoc fundacji.

Popatrzcie na tą niunię, ma połamaną miednicę i łapkę, koszt pomocy jej to przynajmniej 1000 zł:


Dzięki naszej pomocy kicia może mieć zapewnione leczenie, a fundacja może wykarmić ponad 100 kotów będących pod jej opieką.

  
  
 

Chyba nie chcecie żeby te słodziaki głodowały?

Teraz najważniejsze - jak pomóc?

1. Możecie na stronie "Siepomaga" wpłacić dowolną kwotę na fundację w ramach akcji "Bo 1 zł ma moc". LINK - po prawej jest opcja "Wesprzyj nas".

2. Wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji (możecie przelać na konkretnego kotka lub po prostu wesprzeć - żadna kwota się nie zmarnuje). LINK Z DANYMI

3. Zagłosować na Stawiamy na łapy w konkursie Krakvetu, dzięki czemu fundacja może otrzymać pomoc, na razie są na drugim miejscu, ale jak się zbierzemy to mają szansę na pierwsze - głosowanie jest do 30.09.
TUTAJ jest instrukcja głosowania
a TUTAJ link do głosowania

4. Zostać domem tymczasowym, informacje TUTAJ

5. Przyłączyć się do klubu u Kocimiaków ;) TUTAJ

6. Dokonać jakichkolwiek zakupów w sklepie SzopFilantrop - TUTAJ

7. Polubić stronę na Facebooku i udostępniać akcje fundacji - TUTAJ

W tej chwili najważniejsze jest wsparcie finansowe, dla nas ta jedna czy dwie złotówki to mała kwota, a przyczynimy się do wsparcia dla kociaków.

Jeśli kochacie zwierzęta i nie chcecie patrzeć na ich cierpienie - pomóżcie fundacji i oprócz wpłaty udostępnijcie na swoich blogach czy fanpage'ach informacje - razem możemy więcej!

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

5 komentarzy:

 1. Dziś głosowaliśmy w konkursie Krakvetu, a postaramy się też pomóc inaczej, bo warto! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Staram się pomagać jak tylko mogę. Psom, królikom, kotom :). Niestety jest tyle zła i cierpienia zwierzaków na tym świecie, że ciężko pomóc wszystkim. Postaram się pamiętać o tej Fundacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno żadnego zwierzaka już nie przygarnę, bo mamy już trzy psy i kota. Ale mogę wesprzeć finansowo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wspieram SPK, z którego adoptowałam swojego uszaka :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)