Stestowane serwisy do zarabiania online

Nie wiem jak u Was, ale ja lubię szukać innych form zarabiania niż standardowa praca. Takim sposobem trafiłam na zarabianie przez czytanie reklam, kilka serwisów poznałam i od razu uprzedzam - to nie są kokosy, ale jeśli ciułacie sobie na tych kontach, to może się uzbierać fajna sumka, która przyda się na "czarną godzinę'. Lepiej mieć czy nie mieć 10, 20 czy 50zł? Odpowiedź oczywista ;)
1. Pierwszy serwis, o którym chciałabym napisać to Qassa (wcześniej Money Millioner). Wypłata od 50 zł, czyli 1 000 000 uzbieranych Qoins. Mój główny zarobek opiera się na klikaniu w link w reklamie, która przychodzi na skrzynkę pocztową (otrzymujemy za nie zwykle 500 Qoins-ów). Wiem, że 500 Qoinsów wydaje się to mało przy liczbie, którą trzeba osiągnąć do wypłaty, ale to nie wszystko. Standardowo dostajemy punkty za rejestrację z naszego linku (8zł za poleconego). Jest jeszcze forma zarobku punktów, którą lubimy - zakupy! Za zakupy w takich sklepach jak ezebra, groupon, zalando, intymna, shinybox, superkoszyk, bioaroma i naprawdę w ogromnej ilości innych dostajemy punkty za wydane złotówki. Ja należę około roku do tego programu i mi się uzbierało ponad 70 zł. Ostatnio byłam zmuszona wypłacić 50 zł i dotarły na konto w ciągu 4 dni :)2. eRmail, serwis, który zbiera różne opinie w internecie. Na początku płacił za mejle po 50, 60gr, a z czasem kwota ta się zmniejszała. Z tego co czytałam - to ich częsta polityka, tak aby ciężko było dobić do 200 zł, które są minimum do wypłaty. Ja po roku nazbierałam 171 zł, co małą kwotą nie jest, a obecnie mejle przychodzą co 2-3 dni, zamiast po 3 dziennie jak było na początku. Wtedy też trafiły się jakieś ankiety, za które również dostawało się pewną kwotę.3. Sejfik, ten serwis odkryłam stosunkowo niedawno, bo miesiąc temu. tutaj również przychodzą reklamy na mejla, ale ponadto mamy około 170 linków do wyklikania dziennie. Po pierwszych kilku klikach zobaczyłam kwoty za te kliknięcia. Np 0,5 gr. Tak. Pół grosza. Ale klikałam i tak w kilka dni uzbierało się 2 zł. Kwota oszałamiająca, ale po roku takiego klikania zawsze coś się uzbiera i może być na fajny kosmetyk, na który szkoda nam było wcześniej wydać pieniążki ;) Ponadto możemy wykonywać różne zadania, które są już lepiej płatne np. po 2 zł (rejestracja na jakimś portalu, czy napisanie postów na danym forum za 5 zł). Z opinii wiem, że serwis jest wypłacalny.
sejfik4. Ojoo, jest portalem, na który trafiłam też miesiąc temu. Kwoty za klikanie w linki nie zachwycają, tak jak w poprzednim serwisie, ale tutaj są wyrażone w $, więc mniej boli :D jednak w porównaniu do Sejfika - tu nie ma tak ogromnej ilości linków do klikania. Jest opcja wykupienia konta premium, żeby dostać się do lepiej płatnych linków, ale szczerze wątpię czy ta kwota by się zwróciła. Wolę ciułać grosiki.
Logo Ojooo Watching Ad


To są strony, które mogę polecić, chociaż z ostatnią mam najmniejszą styczność. Jeśli Was zainteresowałam i zechcecie się zarejestrować - proszę zróbcie to z moich linków, ja dostanę w takim przypadku jakiś grosik za Was, gdybyście zarejestrowali się po prostu na stronie to kwota za poleconego trafi do admina strony, który myślę, nie narzeka na brak pieniędzy :D

Podzielcie się swoimi doświadczeniami z zarabianiem online!

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

10 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam że jest tyle tych serwisów. Ja z swego czasu próbowałam się w to bawić i jak na razie próbuję coś zarobić przez adsense.... bardzo marne grosze ale raz na czas coś wpadnie do kieszeni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Quassa mam konto, ale punkty bardzo wolno się zbierają. Jestem tam już bardzo długo i dopiero uzbierałam 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. w wolnej chwilce poczytam o tych serwisach, bo żadnego póki co nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam pojęcia o istnieniu takich stron. Szkoda, że zarabia się na nich takie grosze...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jakoś nie mam motywacji, by korzystać z takich serwisów, ale fajnie jak nnym udaje się coś uzbierać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam ja za to zapraszam i bardzo polecam Państwa do testowania tej stronki :) http://zaklikaj.com mają bardzo fajne nagrody szybko się zbiera na nie

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam bardzo serdecznie polecam pewną stronkę do darmowego zarabiania nie tylko pieniążków ale i bardzo fajnych nagród . Sama też biorę w tym udział więc polecam jak najbardziej . Oto ta stronka : http://zaklikaj.com

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.konopiafarmacja.pl

  Relaks w kilku kroplach. Olej konopny z każdą kroplą przynosi ulgę Twojemu ciału i umysłowi. Dzieje się tak dzięki pełnemu spektrum kannabinoidów, które są odpowiedzialne za przywrócenie równowagi organizmu

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)