Stestowany serwis! [1] - DressCloud

Jak tam moi Kochani Blogerzy po świętach? Brzuszki pełne? Króliczki wypędzone?

No to mam dla Was luźny post (w nowej serii) o całkiem fajnym portalu, który idealnie się sprawdzi dla Blogerek kosmetycznych, zapraszam!


Napisałam na początku, że strona jest dla "Blogerek", bo portal powstał z myślą właśnie o kobietach, aby mogły dzielić się na nim swoimi ulubionymi kosmetykami, dziennymi stylizacjami, wystrzałowym manicure czy zakręconym hobby. Właściciele strony bardzo podkreślają fakt, aby wrzucane zdjęcia były zrobione przez nas, bo o to tu głównie chodzi - aby dzielić się sobą, a nie fotkami, które możemy znaleźć w otchłaniach Pinteresta.

No, ale - stron, gdzie możemy wrzucać swoje zdjęcia mamy najróżniejsze - Pinterest, Instagram, Tumblr, Stylowi. Więc co wyróżnia DressCloud? Otóż kryształki! (Mój chłopak się ze mnie śmieje jak widzi mnie na tej stronie i pyta ile kryształków już uzbierałam :D). Otóż każdemu zdjęciu wrzuconemu przez inną użytkowniczkę możemy dać odznakę "Fajne" lub "Ulubione" czy dodadać komentarz. I właśnie za odznaki "Fajne" dostajemy kryształki, dzięki którym później możemy licytować zestawy kosmetyków dostępnę w swop-shopie (a powiem Wam, że czasami zestawy są genialne, nawet Shinybox mógłby pozazdrościć).

Kryształki możemy też uzyskać poprzez granie codziennie w 4 różne gry udostępniane przez serwis.Dziennie możemy dodać 5 zdjęć w różnych kategoriach i podkategoriach (Stylizacje, Make Up, Pomadki, Balsamy, Biżuteria itp.), dodając opis np. do kosmetyku (recenzję) mamy szansę otrzymać odznakę od DressCloud - "Post polecany", co czyni nas wiarygodnymi recenzentkami :)

W serwisie dostępne jest także forum, na którym można porozmawiać chyba na wszystkie tematy, podzielić się swoją pasją, zadawać pytania, zachęcić do odwiedzin swojego bloga itp.

Możemy również wykupić konto premium, (które jest bardzo tanie) dzięki czemu możemy korzystać z większej ilości przywilejów.

Musicie sami odkryć co jeszcze oferuje portal, a ja serdecznie Was zapraszam do rejestracji z mojego linku:


Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

10 komentarzy:

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)