Eveline lakier Color Edition - nr 916

Z wielu moich postów wiecie, że kocham lakiery firmy Eveline z serii Colour Edition, mają piękne kolory, świetnie się aplikują i nie można nic im zarzucić.

I właśnie dlatego przychodzę do Was z recenzją kolejnego pięknego kolorku!


OPAKOWANIE

Lakier mieści się w typowej dla tej serii szklanej buteleczce o pojemności 12 ml. Ma bardzo wygodny, całkiem spory pędzelek, więc nie ma potrzeby pobierania kolejnej ilości lakieru w celu pomalowania jednego paznokcia.

KOLOR

Nr 916 - piękny koral.


OPINIA

Tak jak każdym z lakierów z tej serii - jestem zachwycona. Kolor jest prześliczny i wygląda idealnie już przy dwóch warstwach, nie zalewa skórek, nie bąbelkuje, nie smuży. Schnie całkiem szybko i nigdy nie zdarzyły mi się wgłębienia w emalii po uderzeniu w coś paznokciem. Jest całkiem trwały, utrzymuje się spokojnie 5 dni (zwykle dłużej nie noszę lakieru, ale myślę, że może wytrzymać do tygodnia).


Czy miałyście do czynienia z tym kolorem, albo serią? Piszcie!

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

10 komentarzy:

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)