Twoje zdjęcie w prezencie

Zazwyczaj każdy przed ważną rocznicą, imprezą czy uroczystością szuka idealnego prezentu mającego spełniać wiele funkcji lub po prostu będącego oryginalnym. Musi być on funkcjonalny, przeznaczony dla konkretnej osoby, elegancki, a zarazem zabawny. Poszukiwania idealnego prezentu nie zawsze kończą się sukcesem i czasem musimy sami zabrać się za jego stworzenie (np. obrazek, koraliki, biżuteria). Częstym upominkiem z okazji różnych, ważnych okazji są ramki na zdjęcie (szklane, drewniane, własnoręcznie ozdabiane i inne).Każdy szukający, gdy nie znajdzie stacjonarnego sklepiku z drobiazgami tego typu rozpoczyna poszukiwania w internecie chcąc wyszukać prezent na czas i mieć pewność o jego unikalności. Zdjęcie to dobry pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, niezależnie od płci. Dodatkowo można łatwo samemu go zaprojektować z dowolnie wybraną fotografią.

Jednakże chcąc komuś sprawić przyjemność można mu podarować spersonalizowane zdjęcie - swoje lub osoby mającej być obdarowaną - w postaci:
 • plakatu, 
 • strony głównej gazety, 
 • okładki, 
 • obrazu na płótnie, 
 • obramowanego wydruku, 
 • zdjęcia jako wybranego bohatera filmowego, 
 • zdjęcia na kubku, 
 • fotomozaiki ze zdjęć, 
 • podkładki pod myszkę ze zdjęciem. 

Takie prezenty są dostępne pod tym linkiem

Takie podarunki są bardzo na czasie ze względu na swój unikalny charakter i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wiele osób poszukuje tak oryginalnych i ciekawych przedmiotów. Unikalny prezent, który nie jest dostępny na każdej półce sklepowej z osobą obdarowaną w roli głównej z pewnością sprawi przyjemność i radość, oryginalne podejście zawsze jest w cenie, a nietuzinkowość i ponadczasowość będzie pamiętana zawsze. 

Podsumowując - prezent ze zdjęciem jest rewelacyjnym i wyjątkowym pomysłem. Każdy wspomni miło dzień, w którym otrzymał coś wyjątkowego spoglądając na półkę ozdobioną okładką gazety ze swoją podobizną.

Takie nietypowe i różnorodne prezenty ze zdjęciem można spotkać w mygiftdna.pl.

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

5 komentarzy:

 1. Muszę zajrzeć na tę stronę. Interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię i cenię sobie takie spersonalizowane prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie prezenty. Sama ukochanemu sprawiłam zdjęcia na płótnie, kubku, poduszce i dwa kalendarze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)