Twoje zdjęcie w prezencie

Zazwyczaj każdy przed ważną rocznicą, imprezą czy uroczystością szuka idealnego prezentu mającego spełniać wiele funkcji lub po prostu będącego oryginalnym. Musi być on funkcjonalny, przeznaczony dla konkretnej osoby, elegancki, a zarazem zabawny. Poszukiwania idealnego prezentu nie zawsze kończą się sukcesem i czasem musimy sami zabrać się za jego stworzenie (np. obrazek, koraliki, biżuteria). Częstym upominkiem z okazji różnych, ważnych okazji są ramki na zdjęcie (szklane, drewniane, własnoręcznie ozdabiane i inne).Każdy szukający, gdy nie znajdzie stacjonarnego sklepiku z drobiazgami tego typu rozpoczyna poszukiwania w internecie chcąc wyszukać prezent na czas i mieć pewność o jego unikalności. Zdjęcie to dobry pomysł na prezent dla osób w każdym wieku, niezależnie od płci. Dodatkowo można łatwo samemu go zaprojektować z dowolnie wybraną fotografią.

Jednakże chcąc komuś sprawić przyjemność można mu podarować spersonalizowane zdjęcie - swoje lub osoby mającej być obdarowaną - w postaci:
 • plakatu, 
 • strony głównej gazety, 
 • okładki, 
 • obrazu na płótnie, 
 • obramowanego wydruku, 
 • zdjęcia jako wybranego bohatera filmowego, 
 • zdjęcia na kubku, 
 • fotomozaiki ze zdjęć, 
 • podkładki pod myszkę ze zdjęciem. 

Takie prezenty są dostępne pod tym linkiem

Takie podarunki są bardzo na czasie ze względu na swój unikalny charakter i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wiele osób poszukuje tak oryginalnych i ciekawych przedmiotów. Unikalny prezent, który nie jest dostępny na każdej półce sklepowej z osobą obdarowaną w roli głównej z pewnością sprawi przyjemność i radość, oryginalne podejście zawsze jest w cenie, a nietuzinkowość i ponadczasowość będzie pamiętana zawsze. 

Podsumowując - prezent ze zdjęciem jest rewelacyjnym i wyjątkowym pomysłem. Każdy wspomni miło dzień, w którym otrzymał coś wyjątkowego spoglądając na półkę ozdobioną okładką gazety ze swoją podobizną.

Takie nietypowe i różnorodne prezenty ze zdjęciem można spotkać w mygiftdna.pl.

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

7 komentarzy:

 1. Muszę zajrzeć na tę stronę. Interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię i cenię sobie takie spersonalizowane prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie prezenty. Sama ukochanemu sprawiłam zdjęcia na płótnie, kubku, poduszce i dwa kalendarze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia tradycyjne czy też taka fotoksiążka jest świetnym prezentem na każdą okazję. Teraz praktycznie każdy robi zdjęcia telefonem, mozna zgrać wszystko razem i zrobić sobie fotoksiążkę, pamiątka na długie lata :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem zdjęcie jest super pomysłem na prezent! Można je w różnej formie podarować, czy to w ramce, albumie czy fotoksiążce

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)