Podsumowanie wyzwania Trusted Cosmetics!

No i wyzwanie się niestety skończyło, przyszedł czas na podsumowanie!


Ogromnie się cieszę, że na jednym z blogów dowiedziałam się o akcji Trusted Cosmetics - "Opróżniamy kosmetyczki". 

Czasami opuszcza mnie motywacja do pisania, ale w ramach wyzwania posty pojawiały się zawsze i miałam ogromną radochę z ich tworzenia. Momentami byłam jednak troszkę przerażona ilością kosmetyków jaką mam zgromadzoną. Dopóki tego nie fotografowałam wszystkiego - nie zdawałam sobie sprawy. Teraz zrobiłam małe porządki i mam rozdzielone kosmetyki 'do zużycia' i zapasy, więc wiem jak stoję z ilością :)

W ramach wyzwania moja 'chciejlista' kosmetykowa powiększyła się co najmniej trzykrotnie, poznałam mnóstwo ciekawych produktów, które bardzo chcę wypróbować (mój portfel raczej reaguje na to z mniejszym entuzjazmem). Co najważniejsze - trafiłam na garść wspaniałych blogów, które dołączyły do moich regularnie czytanych.

Portal Trusted Cosmetics obiecuje kolejną edycję, której już teraz nie mogę się doczekać!

Jeśli chcecie poczytać o wnioskach portalu oraz zobaczyć listę blogów, które brały udział (aż 151!) zapraszam do kliknięcia tutaj.

Brałyście udział? Jakie są Wasze przemyślenia? A jeśli nie - zdecydujecie się na udział w kolejnej edycji? Piszcie!

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

3 komentarze:

 1. ja tez już nie mogę się doczekac kolejnego :)
  https://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/09/piekno-na-wyciagniecie-reki-przeglad.html?showComment=1474197145198#c7033697826331651354

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie wiedziałam, że mam tyle kosmetyków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O super, że będzie kolejne wyzwanie :) Bardzo mnie ciekawi, uwielbiam takie wyzwania. Też muszę napisać podsumowanie :)

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)