Wibo Modern Eyeshadow Palette

Kiedy była któraś z kolei promocja -55% w Rossmannie, wiedziałam, że muszę dobrze zaplanować zakupy. Priorytetem było kupno przynajmniej jednej palety i kiedy zobaczyłam wersję Modern marki Wibo - wiedziałam, że muszę ją mieć!


Paleta Modern zawiera w sumie 15 cieni, 12 matowych i 3 metaliczno-błyszcząco-połyskujące(?). Teoretycznie da się nią zrobić wieczorowy makijaż, chociaż u mnie funkcjonuje jako dzienny zestaw. Chociaż różowy make-up na wieczór to jest coś! Ma sporo kolorów neutralnych, więc fajnie się nada dla osób początkujących lub lubujących się w delikatnych makijażach, czasem tylko szalejących z kolorem. Odcienie utrzymane są w ciepłej tonacji, a każdy kolor ma swoją nazwę. Samo opakowanie jest leciutkie i papierowe, ale wytrzymałe (z magnesem na zamknięcie). No i zawiera lusterko, przydatne do poprawek lub dokładniejszego dopracowania makijażu.


Paleta ma całkiem przyjemną pigmentację (albo to ja w końcu nauczyłam się malować tak, że te kolory widać na powiekach), a cienie ładnie się blendują ze sobą. Dzięki tej palecie przekonałam się do pomarańczy w makijażu! Wcześniej nie miałam z nimi do czynienia i nie czułam potrzeby wypróbowania takich kolorów, ale okazały się pasować do mnie. 


Niestety cienie się osypują, więc trzeba objąć taktykę "najpierw oczy, potem reszta". No i w ciągu dnia zwyczajnie znikają z powieki, a reszta się roluje - mimo użycia bazy. Ponadto cienie określone jako metaliczne, no z metalicznością nie mają wiele wspólnego i raczej jest to dość słaby błysk, do kącika oka wystarcza, ale nic więcej. 


Ja jestem całkiem zadowolona z tej palety i u mnie się sprawdza, ale w internecie znalazłam ogromną ilość negatywnych opinii: że słabo się blenduje, nie ma pigmentacji, cienie są za suche, jakość opakowania jest tragiczna... Gdybym kiedyś przeczytała te opisy, to w życiu bym jej nie kupiła. Na szczęście nie żałuję, bo u mnie sprawdza się całkiem nieźle. Jedynie wyrzuciłabym ze 2 jasne cienie na rzecz czegoś ciemniejszego. Bo w przypadku chęci przyciemnienia kącika oka, brąz dostępny w palecie to za mało.

W cenie regularnej kosztuje ok 45 zł w Rossmannie. W internecie za ok. 30 zł.

Stestuj To

Blogerka od 3 lat. Pasjonatka kosmetyków zarówno drogeryjnych, jak i naturalnych. Uwielbia dzielić się przemyśleniami i poradami.

13 komentarzy:

 1. Myślę, że ta paleta spodobałaby się mojej siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tej paletki nie znam, ale mam inną tej marki i jestem z niej bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przyjemny zestaw kolorków ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. Please share good post on Carpet Refringing in Thailand also Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.

  OdpowiedzUsuń
 5. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Rug Carpet Store In Bangkok Thailand and similar as well. Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. Please share good post on Best School In Dubai also Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.

  OdpowiedzUsuń
 7. Thanks for taking the time to discuss and share this with us, I for one feel strongly about it and really enjoyed learning more about this topic. Please share some more useful info on List Of Best Schools In Sharjah also. I can see that you possess a degree of expertise on this subject.

  OdpowiedzUsuń
 8. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Best orthopedic doctor in sharjah and similar as well. Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Thanks for taking the time to discuss and share this with us, I for one feel strongly about it and really enjoyed learning more about this topic. Please share some more useful info on Physiotherapy In Sharjah also. I can see that you possess a degree of expertise on this subject.

  OdpowiedzUsuń
 10. This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. Please share good post on Best Orthopedic Doctor In Sharjah also Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post. expertise on this subject.

  OdpowiedzUsuń
 11. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Best British School in Dubai and similar as well. Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Thanks for taking the time to discuss and share this with us, I for one feel strongly about it and really enjoyed learning more about this topic. Please share some more useful info on Best School In Dubai also. I can see that you possess a degree of expertise on this subject.

  OdpowiedzUsuń
 13. This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. Please share good post on British School In Dubai also Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.

  OdpowiedzUsuń

Spodobał Ci się ten post? Zapraszam do komentowania i podzielenia się swoją opinią - z chęcią Cię odwiedzę i zobaczę o czym piszesz :)